پکیج جامع مهندسی شبکه و سیسکو

دوره ها
image description
پکیج جامع مهندسی شبکه و سیسکو
قطعا یکی از اولین سوالاتی که برای یادگیری هر کار و تخصصی در ذهن تمامی افراد شکل می گیرد این است که راه های یادگیری آن کار چیست و چه مسیری را باید برای متخصص شدن در آن تخصص پشته سر گذاشت. دنیای کامپیوت ...

معرفی دوره

قطعا یکی از اولین سوالاتی که برای یادگیری هر کار و تخصصی در ذهن تمامی افراد شکل می گیرد این است که راه های یادگیری آن کار چیست و چه مسیری را باید برای متخصص شدن در آن تخصص پشته سر گذاشت. دنیای کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری یا به اصطاح IT هم جدا از این قضیه نیست و به همین دلیل در این مقاله تلاش شده تا شما را با مراحلی که باید یک کارشناس و یا مدیر شبکه برای ماهر شدن در این کار طی کنند، آشنا کنیم.

اولین قدم برای پیدا کردن تخصص در هر شاخه ای از کامپیوتر از شبکه گرفته تا برنامه نویسی یا هر بخشی دیگر، نیاز به آشنایی شخص با مفاهیم اولیه کامپیوتر یا مبانی اولیه آن است که می توان این را با تحصیل در رشته کامپیوتر و یا خواندن کتاب ها و مقالات مربوط و حتی گذارندن کلاس های تخصصی مرتبط با کامپیوتر بدست آورد اما خب قطعا با تحصیل در این رشته می توان آشنایی دقیق تر و درست تری با مبانی اولیه کامپیوتر داشت.

اهداف

در این پکیج دوره هایی که برای رسیدن به موقعیت شغلی مربوطه لازم است و توالی گذراندن آنها مد نظر قرار گرفته و علاوه بر آن، از نقاط اشتراک این دوره ها نیز جهت کنار هم چیده شدن آنها نیز استفاده شده است.

افراد پس از گذراندن این پکیج قابلیت کار در سمت شغلی مرتبط با پک را داشته و با دانش کاربردی و کافی برای آینده ای مطمئن وارد بازار کار خواهند شد.

پیش نیاز

آشناییابتدایی با کامپیوتر

سرفصل ها

Network +

 

Microsoft (MCSA 2016)

 

VirtualizationVMware VCP

 

Cisco (CCNA R&S,CCNA Security,CCNA Voice,CCNP R&S&T)

 

Mikrotik (MTCNA)

 

 

زمان بندی

# مدت تاریخ شروع شهریه نوع دوره روزهای هفته و ساعت
1 شناور 6الی 7 ماه 28 آذر 1397 4,600,000 تومان عادی شنبه و چهارشنبه 16-20 (مدرس مهندس مسعود پاک نیت)