دوره ها
image description
+NETWORK
پيشرفت روزافزون دنیای فناوری اطلاعات و استفاده از آن در ادارات ، سازمان ها ، و حتي منازل، کلیه افراد مختلف بويژه علاقمندان به کامپيوتر را ملزم به یادگیری مباحث شبکه کرده است. گذراندن دوره آموزشی + Net ...

معرفی دوره

پيشرفت روزافزون دنیای فناوری اطلاعات و استفاده از آن در ادارات ، سازمان ها ، و حتي منازل، کلیه افراد مختلف بويژه علاقمندان به کامپيوتر را ملزم به یادگیری مباحث شبکه کرده است. گذراندن دوره آموزشی + Network شما را قادر می سازد نا قدم اول را برداشته و به دنیای قدرتمند شبکه های کامپیوتری وارد شوید. به همین جهت شرکت بین المللی Comptia دوره آموزشی +Network  را بر اساس سرفصل های جهانی شبکه طراحی کرده و  کلیه شرکت های بزرگ شبکه اعم از مایکروسافت،سیسکو،HP ، VMware و ...  حداقل پیش نیاز ورود به شرکت های خود را گذراندن دوره Network Plus میدانند و در حال حاضر این موضوع در کشور ما هم به همین شکل میباشد. بصورت کلی دانشجویان علاقمند به مباحث شبکه با گذراندن دوره Network + حداقل باید بتوانند نقشه راه خود را بر اساس علاقه و استعداد واقعی خود پیدا کنند تا بتوانند در بازار کار کشور قدم های موثر و مثبتی را بردارند.

اهداف

آموزش علمی و عملی مفاهیم تئوری و کاربردی شبکه های کامپیوتری و اینترنت و مسائل مربوط به طراحی، شناسائی، نصب، راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی و تعمیر شبکه های کامپیوتری است. در این دوره افراد جهت ورود به دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت ، سیسکو ، لینوکس و امنیت شبکه آماده می‌شوند لذا دوره Network+   به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد.

پیش نیاز

آشنایی ابتدایی با کامپیوتر

 

سرفصل ها

آشنایی با انواع شبکه

بررسی کابل های شبکه و کارگاه عملی

توپولوژی و ساختار فیزیکی شبکه

آشنایی با سخت افزار های شبکه (Switch & Router)

آشنایی کامل با مدل مرجع OSI

آشنایی با پروتکل های TCP / IP

آشنایی کامل با مباحث IP Addressing مانند IPv4

آشنایی با سیستم عامل های شبکه

زمان بندی

# مدت تاریخ شروع شهریه نوع دوره روزهای هفته و ساعت
1 12 ساعت 20 خرداد 1397 55,000 تومان عادی یکشنبه-چهارشنبه