دوره جامع تکنسین فنی کامپیوتر(+A و +Network )

دوره ها
image description
دوره جامع تکنسین فنی کامپیوتر(+A و +Network )
 پيشرفت روزافزون شبکه هاي کامپيوتری و استفاده از آن در ادارات و مؤسسات و حتي ورود آنها به منازل، آشنايي افراد مختلف بويژه علاقمندان به کامپيوتر را با مفاهيم شبکه هاي کامپيوتری و اصول اوليه مرتبط ...

معرفی دوره

 پيشرفت روزافزون شبکه هاي کامپيوتری و استفاده از آن در ادارات و مؤسسات و حتي ورود آنها به منازل، آشنايي افراد مختلف بويژه علاقمندان به کامپيوتر را با مفاهيم شبکه هاي کامپيوتری و اصول اوليه مرتبط با اين موضوع را يك ضرورت ساخته است.

.دوره مهندسی آموزش شبکه Network+  اولین دوره برای آغاز راه آموزشی یک مهندس شبکه است.

 مهم ترین بخش آن که در دوره های بعدی مهندسی شبکه نظیر دوره آموزشی MCSE و دوره آموزشی CCNA مورد نیاز است IP Subnetting و شناخت سرویس های شبکه است.

مدرک Network+ یکی از معتبرترین مدارکی است که شرکتها و سازمانها برای استخدام و به کارگیری نیروهای فنی و متخصص در شبکه های کامپیوتری به آن توجه خاص دارند .

دوره A+ Hardware زیرمجموعه ای از دوره هایی با استاندارد شرکت Copmtia که از جمله شرکت های معتبر در زمینه سخت افزار و شبکه است) می باشد که بیان گر وجود یک تخصص عمومی درباره سخت افزار در شخص بوده و بعنوان تکنسین سخت افزار کامپیوتر شناخته می شود. در اختیار داشتن این گواهینامه به این معنی است که شخص دارای درک عمیقی از عملکرد سخت افزار پیشرفته PC  و تنظیمات سخت افزاری مربوط به  کامپیوترها می باشد.

دوره A+ جهت آمادگي در آزمون بين المللي A+ كه توسط شركت Comptia كه شركتهاي معتبر در حوزه IT مي باشد ، برگزار ميگردد. دوره A+ از دو درس Hardware و OS تشكيل مي شود. در درس Hardware دانشجويان با مفاهيم سخت افزاري ، قطعه شناسي ، شناسايي و رفع مشكلات سخت افزار ، آشنايي با تجهيزات، مونتاژ و سرويس كاري به صورت تئوري و عملي آشنا مي شوند.


در بخش OS دانشجويان با سيستم عامل و روابط آن با سخت افزار و شبكه و نيز نصب و نگهداري و ارتقاي سيستم عامل آشنا مي شوند. دارندگان مدرك A+ در سراسر دنيا مي توانند به عنوان متخصصان راه اندازي و نگهداري بخش شبكه و سخت افزار در همه حوزه هاي مربوط به IT فعاليت كنند.

اهداف

آموزش علمی و عملی مفاهیم تئوری و کاربردی شبکه های کامپیوتری و اینترنت و مسائل مربوط به طراحی، شناسائی، نصب، راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی و تعمیر شبکه های کامپیوتری است. در این دوره افراد جهت ورود به دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت ، سیسکو ، لینوکس و امنیت شبکه آماده می‌شوند لذا دوره Network+   به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد.

همچنین از اهداف دوره + Aمیتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1 - معرفي نقش قطعات سخت افزاري مختلف در يك كامپيوتر و نصب و تنظيمات آنها

2 - عيب يابي مشكلات سخت افزاري كامپيوتر و طريقه برطرف كردن آنها

3 - معرفي تكنولوژي سيستم عامل و تنظيم سيستم عامل Windows Seven و عيب يابي آن

پیش نیاز

مبانی IT، Windows

سرفصل ها

....

زمان بندی

# مدت تاریخ شروع شهریه نوع دوره روزهای هفته و ساعت
1 40 ساعت 6 ارديبهشت 1397 450,000 تومان عادی پنجشنبه ها